WSPÓŁPRACA (SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA)


Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy internetowe, multibrandowe oraz sklepy stacjonarne, które szukają ciekawych projektów. Zapewniamy wsparcie opiekuna, licencjonowane produkty najwyższej jakości dla całej rodziny, atrakcyjne zniżki dla Naszych partnerów oraz materiały reklamowe w postaci zdjęć produktu i szczegółowych opisów. Do Państwa dyspozycji oddajemy także nasze treści reklamowe po ustaleniu indywidualnych warunków współpracy.

Naszym partnerom oferujemy dostęp do specjalnych cen naszych licencjonowanych produktów - w tym celu prosimy o rejestrację na naszej platformie: https://b2b.zombiedash.eu/login oraz o informacje, jak tylko zostanie założone konto, na jakiego maila zostało ono założone (informacje prosimy wysyłać na adres [email protected]).Wówczas przypiszemy konto do konkretnej grupy partnerów i ustalimy indywidualnie obowiązującą zniżkę, dzięki czemu będzie można złożyć pierwsze zamówienie. Wszelkie zamówienia hurtowe należy składać za pośrednictwem platformy, lub poprzez kontakt mailowy ([email protected]).

Naszych Partnerów traktujemy równo, dlatego mając na uwadze korzyści finansowe, ceny dla partnerów z ustaloną zniżką obowiązują już od pierwszego zamówienia. 

Dodatkowo możemy zaoferować informacje na jednej z Naszych platform dotyczącą sklepu, z którym podejmujemy współpracę dzięki czemu dodatkowo reklamujemy Państwa działalności kierując ruch pochodzący z naszej platformy. Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o rejestrację konta na naszej platformie, a następnie o krótką informację nt. prowadzonej działalności wraz z podaniem maila, na którego zostało założone konto - wówczas przypisujemy go do grupy partnerów, abyście Państwo mogli widzieć obniżone ceny. 


DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? 


1. Polska Produkcja - nasza odzież jest szyta w Polsce. Stawiamy na najwyższą jakość dlatego uważnie przyjrzeliśmy się doświadczeniu łódzkiej szwalni, z którą współpracujemy

2. Jakość - Wysoka jakość tkanin i dzianin produkowanych specjalnie dla marki Zombie Dash jest jednym z naszych atutów. Nasze materiały posiadają certyfikaty OEKO - TEX Standard 100%.

3. Doświadczenie - nasza marka bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży fashion. Doskonała znajomość sektora mody pozwala nam na kreatywne rozwiązania w naszych projektach.

4. Nowoczesność - nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi. Stale poszukujemy nowości kolorystycznych i technicznych. Po mistrzowsku i z pazurem łączymy klasyczny styl z miejskim stylem. 

5. Wyjątkowe projekty - nasza odzież posiada zęby ukryte pod suwakiem, których projekt został przez nas opatentowany. Stylowe komplety dresowe matchy matchy dla całej rodziny w kultowych odsłonach. 


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?  

Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Reset hasła