Niezbędnik Zombie Dash na powrót do szkoły: komfort, styl i wsparcie w jednym!

Czas wakacji powoli odchodzi w niepamięć, a dni stają się coraz krótsze. Słoneczne plaże i bezkresne łąki ustępują miejsca zeszytom, książkom i… oczywiście, modnej odzieży. Tak, to prawda - powrót do szkoły to nie tylko nowe wyzwania edukacyjne, ale również świetna okazja, aby pokazać swój styl i podkreślić swoją niepowtarzalność. W Zombie Dash wiemy o tym doskonale i dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

JESIENNE PRZYJEMNOŚCI

Słyszeliście o hygge? W ostatnim czasie było o nim głośno, więc pewnie tak. Hygge to duńskie słowo oznaczające komfort i przytulność. Napisano na jego temat już całe mnóstwo artykułów i książek. Można się śmiać z tego, że swego czasu hygge wyskakiwało z lodówki, ale popularność tego konceptu wcale nie zaskakuje. Trzeba przyznać Skandynawom, że umieją w przytulność. Jednym z podstawowych filarów stworzenia miłej atmosfery w skandynawskim, domowym zaciszu jest światło. Ale nie byle jakie – zawsze to ciepłe. Pomyślcie, co wygląda bardziej zapraszająco – żółtawa poświata lampki do czytania czy oślepiające światło jarzeniówek? Żeby stworzyć sobie w domu iście północną atmosferę, postawcie raczej na kilka lamp zamiast jednego silnego źródła światła. Albo chociaż wymieńcie jedną żarówkę na taką o ciepłym odcieniu. I od razu robi się jakoś przytulniej.

KOLOROWANKA

PREZENTOWNIK

Ho ho ho drogie Zombiaki! Odliczacie dni do świąt? My odliczamy! Jeśli zamiast z radością patrzeć w przyszłość i wyczekiwać pierogów z kapustą gryziecie paznokcie ze stresu, że już coraz mniej czasu zostało, a wy dalej nie wiecie co położyć pod choinką – mamy coś dla Was! Przedstawiamy wam Prezentownik, czyli nasz subiektywny wybór fajnych pomysłów na prezenty.

Zombiakowy poradnik: nie daj się zwariować na Black Friday!

Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Reset hasła