KOLOROWANKA

PREZENTOWNIK

Ho ho ho drogie Zombiaki! Odliczacie dni do świąt? My odliczamy! Jeśli zamiast z radością patrzeć w przyszłość i wyczekiwać pierogów z kapustą gryziecie paznokcie ze stresu, że już coraz mniej czasu zostało, a wy dalej nie wiecie co położyć pod choinką – mamy coś dla Was! Przedstawiamy wam Prezentownik, czyli nasz subiektywny wybór fajnych pomysłów na prezenty.

Zombiakowy poradnik: nie daj się zwariować na Black Friday!

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej szalony piątek w roku. Czekają na was oczywiście promocje na Black Friday w Zombie Dash i za chwilę trochę wam o nich opowiemy (choć nie za dużo, żeby nie psuć niespodzianki!). Podpowiemy wam też jednak jak nie dać się w tym dniu zwariować. Ekipo, zapinamy pasy i szykujemy się na Black Friday!

Jesienne przyjemności.

Za oknem szaro i buro, rano trudno wstać, po południu ciężko nie usnąć. Na dodatek niedługo wszyscy przejdziemy w tryb nietoperza: wychodzisz z domu – ciemno, wracasz do domu – też ciemno. Spójrzmy prawdzie w oczy, to taki czas, kiedy wszyscy desperacko potrzebujemy jakichś rozweselaczy. Dzisiaj mamy dla was kilka naszych sposobów na uczynienie późnej jesieni nieco bardziej znośną.

Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Reset hasła